Noclegi Flauta jest to obiekt usytuowany w samym centrum malowniczej miejscowości Mielno. Mielno wyróżnia się wśród nadmorskich kompleksów wypoczynkowych wyjątkowym położeniem, ponieważ znajduje się zarówno nad morzem jak i nad jeziorem Jamno.
Obiekt Noclegi Flauta oferuje pokoje 2, 3 i 4-osobowe z łazienkami. Wybrane pokoje posiadają balkony z widokiem na główny mieleński deptak. Każdy pokój wyposażony jest w szafę, stolik, telewizor, czajnik elektryczny, talarze, kubki oraz sztućce. Na piętrze nasi Goście mają do dyspozycji wspólną lodówkę oraz kuchenkę mikrofalową. Gwarantujemy profesjonalną, dyspozycyjną i zawsze uśmiechniętą obsługę 
Spośród innych obiektów noclegowych w Mielnie wyróżnia nas znajdujący się w tym samym budynku na dole duży sklep z Pamiątkami, w którym Goście naszego Pensjonatu mają zagwarantowaną zniżkę na zakupy.
Serdecznie zapraszamy na booking.com „Noclegi Flauta” w Mielnie, można się z nami skontaktować również telefonicznie 575 566 574 oraz mailowo rezerwacje@pamiatkowoflauta.pl.