Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty noclegowej w pięknych nadmorskich kurortach - Mielnie, Pogorzelicy oraz Kołobrzegu.

Booking Noclegi Flauta Mielno

Noclegi Flauta jest to obiekt usytuowany w samym centrum malowniczej miejscowości Mielno. Mielno wyróżnia się wśród nadmorskich kompleksów wypoczynkowych wyjątkowym położeniem, ponieważ znajduje się zarówno nad morzem jak i nad jeziorem Jamno.
Obiekt Noclegi Flauta oferuje pokoje 2, 3 i 4-osobowe z łazienkami. Wybrane pokoje posiadają balkony z widokiem na główny mieleński deptak. Każdy pokój wyposażony jest w szafę, stolik, telewizor, czajnik elektryczny, talarze, kubki oraz sztućce. Na piętrze nasi Goście mają do dyspozycji wspólną lodówkę oraz kuchenkę mikrofalową. Gwarantujemy profesjonalną, dyspozycyjną i zawsze uśmiechniętą obsługę 
Spośród innych obiektów noclegowych w Mielnie wyróżnia nas znajdujący się w tym samym budynku na dole duży sklep z Pamiątkami, w którym Goście naszego Pensjonatu mają zagwarantowaną zniżkę na zakupy.

Booking Apartament Flauta Kołobrzeg

Apartament Flauta położony jest niespełna 1,5 km od Plaży Centralnej w Kołobrzegu. Styl urządzenia apartamentu bogaty jest w marynistyczne dodatki, dzięki czemu bez problemu poczują Państwo morski klimat nawet bez wychodzenia z "Flauty" w ponure dni. Apartament obejmuje pokój dzienny z rozkładaną kanapą i telewizorem, sypialnię, łazienkę oraz w pełni funkcjonalną kuchnię wyposażoną w kuchenkę mikrofalową, lodówkę, pralkę, piekarnik z płytą kuchenną. 

Booking apartament Flauta Pogorzelica

Stało się! Od lipca 2020 można nas znaleźć również w malowniczej nadmorskiej Pogorzelicy. Z największa przyjemnością zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego nowego miejsca na polskim wybrzeżu - Apartamentu Flauta w Pogorzelicy.

Mamy do zaoferowania w konkurencyjnej cenie nowoczesny apartament obejmujący łazienkę z prysznicem, sypialnię z jednym podwójnym łóżkiem, sypialnię z dwoma łóżkami oraz salon połączony z aneksem kuchennym, w którym znajdą Państwo lodówkę, kuchenkę elektryczną oraz kuchenkę mikrofalową. Do dyspozycji Gości w obiekcie znajduje się także pralka. Apartament jest w pełni funkcjonalny, a luksusowe wnętrze na pewno ucieszy oko.

Obiekt oddalony jest niespełna 800 metrów od plaży, która została oznaczona Niebieską Flagą, co oznacza że jakość tego miejsca została wyróżniona na skalę światową. Dodatkowo na miejscu znajduje się jeden z naszych sklepów '"Pamiątkowo", gdzie każdy odwiedzający Flautę ma gwarancję zniżki na zakupy oraz obsługę z uśmiechem na twarzy :)

Skontaktować się można z nami również drogą mailową: rezerwacje@pamiatkowoflauta.pl
oraz telefonicznie
Kołobrzeg: 506 354 472
Mielno: 575 566 574