Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty noclegowej w pięknych nadmorskich kurortach - Mielnie oraz Kołobrzegu.

Booking Noclegi Flauta Mielno

Noclegi Flauta jest to obiekt usytuowany w samym centrum malowniczej miejscowości Mielno. Mielno wyróżnia się wśród nadmorskich kompleksów wypoczynkowych wyjątkowym położeniem, ponieważ znajduje się zarówno nad morzem jak i nad jeziorem Jamno.
Obiekt Noclegi Flauta oferuje pokoje 2, 3 i 4-osobowe z łazienkami. Wybrane pokoje posiadają balkony z widokiem na główny mieleński deptak. Każdy pokój wyposażony jest w szafę, stolik, telewizor, czajnik elektryczny, talarze, kubki oraz sztućce. Na piętrze nasi Goście mają do dyspozycji wspólną lodówkę oraz kuchenkę mikrofalową. Gwarantujemy profesjonalną, dyspozycyjną i zawsze uśmiechniętą obsługę 
Spośród innych obiektów noclegowych w Mielnie wyróżnia nas znajdujący się w tym samym budynku na dole duży sklep z Pamiątkami, w którym Goście naszego Pensjonatu mają zagwarantowaną zniżkę na zakupy.
      

Booking Apartament Flauta Kołobrzeg

Apartament Flauta położony jest niespełna 1,5 km od Plaży Centralnej w Kołobrzegu. Styl urządzenia apartamentu bogaty jest w marynistyczne dodatki, dzięki czemu bez problemu poczują Państwo morski klimat nawet bez wychodzenia z "Flauty" w ponure dni. Apartament obejmuje pokój dzienny z rozkładaną kanapą i telewizorem, sypialnię, łazienkę oraz w pełni funkcjonalną kuchnię wyposażoną w kuchenkę mikrofalową, lodówkę, pralkę, piekarnik z płytą kuchenną. 

Skontaktować się można z nami również drogą mailową: rezerwacje@pamiatkowoflauta.pl
oraz telefonicznie
Kołobrzeg: 506 354 472
Mielno: 575 566 574